قوانین سایت

بسمه تعالی

1.خرید کالا از سایت فروشگاه تجهیزات پزشکی التیام بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ايران صورت مي پذيرد.

2. خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد.

3. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است.

4. اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی كالاهای ارائه شده به صورت خلاصه و كلي بوده و این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات ومحتویات آن اقدام خواهد نمود.

5. كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند ، بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و ارسال به موقع سفارش خواهد شد.

6. فروشگاه در لغو سفارشات مختار بوده و چنانچه به علت نوسانات بازار نتواند سفارش ثبت شده را تامین نماید مجاز است سفارش را لغو و مبلغ آن را به مشترک عودت نماید.

7. کیفیت ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش به عهده شرکت وارد کننده محصول بوده و فروشگاه صرفا در حد مشاوره می تواند در این ضمینه دخالت نماید.

8. فروشگاه تجهیزات پزشکی التیام هیچگونه مسئولیتی در مورد کارکرد سایت که میتواند ناشى از عوامل خارج از مدیریت این سایت باشند ( همانند نقص اینترنت ، بانكي ، مسائل مخابراتى ، تجهیزات سخت افزاری وغیره ) نمی پذیرد .

9. کلیه ابزارهایی که در سایت فروشگاه تجهیزات پزشکی التیام با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.

10. کسب و کار سایت بصورت B2B است و فروش فقط به داروخانه ها و مراکز درمانی انجام می شود.

با تشکر از توجه شما