قوانین سایت

بسمه تعالی

1. خرید کالا از سایت فروشگاه تجهیزات پزشکی التیام بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ايران صورت مي پذيرد.

2. خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد.

3. اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی كالاهای ارائه شده به صورت خلاصه و كلي بوده و این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات ومحتویات آن اقدام خواهد نمود.

4. كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند ، بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و ارسال به موقع سفارش خواهد شد.

5. فروشگاه در لغو سفارشات مختار بوده و چنانچه به هر علتی نتواند سفارش ثبت شده را تامین نماید مجاز است سفارش را لغو و مبلغ آن را به مشترک عودت نماید.

6. کیفیت ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش به عهده شرکت وارد کننده محصول بوده و فروشگاه صرفا در حد مشاوره می تواند در این ضمینه دخالت نماید.

7. این فروشگاه هیچگونه مسئولیتی در مورد کارکرد سایت که میتواند ناشى از عوامل خارج از مدیریت این سایت باشند ( همانند نقص اینترنت ، بانكي ، مسائل مخابراتى ، تجهیزات سخت افزاری و غیره ) نمی پذیرد.

8. کلیه ابزارهایی که در سایت فروشگاه تجهیزات پزشکی التیام با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.

9. چنانچه کالای ارسالی با کالای سفارش داده شده در سایت منطبق نبود و یا مشکلی داشت ، کاربر می تواند حداکثر طی 24 ساعت کاری تلفنی به فروشگاه با تلفن 66477819 021 اطلاع داده و با هماهنگی کالا را مرجوع نماید ، در صورت تمایل کاربر ، کالا تعویض و در غیر این صورت مبلغ آن حداکثر طی 12 ساعت کاری به حساب ایشان عودت داده خواهد شد ، لازم به ذکر است مبلغی که به کاربر عودت داده خواهد شد عینا همان مبلغی است که کاربر داخل سایت پرداخت کرده است و مبلغ اضافه ای بابت کرایه تاکسی ، کرایه پیک ، حق معطلی و غیره پرداخت نخواهد شد و چنانچه عودت کالا طوری انجام گردد که فروشگاه مجبور به پرداخت کرایه گردد ، کرایه پرداختی از مبلغی که باید به حساب کاربر عودت داده شود کسر می گردد.

10. مسئولیت فروشگاه نسبت به ارسال سفارش های شهرستان تا لحظه تحویل به پست ، تیپاکس ، باربری و یا غیره ... و دریافت بارنامه و ارسال آن برای کاربر می باشد و پیگیری های بعدی در شهر مقصد جهت تحویل و دریافت بار به عهده خود کاربر می باشد.

11. چنانچه کاربر پس از ثبت سفارش و قبل از ارسال کالا از خرید پشیمان گردد می تواند با فروشگاه تماس گرفته و سفارش خود را لغو کند ولی چنانچه مبلغ سفارش بصورت آنلاین پرداخت شده باشد ، وجه واریزی پس از 24 ساعت کاری به حساب کاربر عودت داده خواهد شد.

13. ارسال کالا در روزهای بارانی ، برفی ، سیلابی و امثالهم ممکن است با تاخیر انجام گردد و یا حتی به روز بعد موکول گردد ، در این روزها چنانچه کاربر نیاز به دریافت سفارش خود طبق زمانبندی درج شده در سایت دارد موظف است قبل از خرید با فروشگاه تماس گرفته و در صورت تایید کارشناسان فروشگاه اقدام به خرید نماید ، در غیر این صورت فروشگاه هیچ تعهدی نسبت به ارسال سفارش طبق زمانبندی درج شده در سایت ندارد و ارسال سفارشات به بعد از عادی شدن شرایط جوی موکول می گردد.

14. فروشگاه در تک روزهای کاری بین التعطیلی فقط با هماهنگی قبلی تلفنی ، قادر به ارسال سفارشات می باشد.

15. کسب و کار سایت بصورت B2B است و فروش به داروخانه ها و مراکز درمانی انجام می شود.

16. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است.

17. کاربران می توانند جهت ثبت شکایت ، پیشنهاد و یا انتقادات مستقیما با مدیر فروشگاه به شماره تماس 09126085923 تماس حاصل فرمایند.

با تشکر از توجه شما